Розділи сайту Новини
27.07.2021

До уваги жінок-підприємниць та власниць малого бізнесу!

Компанія Visa, у рамках глобальної кампанії She’s Next, у співпраці із платформою SheExports, запускає безкоштовну освітню онлайн-програму для українських жінок-підприємниць та власниць малого бізнесу.

Освітня програма She’sNext триватиме від середини липня до кінця серпня і включатиме серію із 6 навчальних вебінарів від відомих тренерів, експертів та мотиваційних спікерів.

У ході навчальних вебінарів освітньої онлайн-програми She’s Next ви зможете дізнатися про нові підходи до розвитку власного бізнесу, а також отримати системні й практичні знання для масштабування ваших поточних проектів і створення нових. Зокрема, йтиметься про ефективні продажі й переговори, бюджетування й управління витратами, розбудову бренду компанії, налаштування маркетингових стратегій, побудову довірливих комунікацій і розвиток жіночого бізнес-лідерства.

Своїм досвідом з вами поділяться тренери: Валерій Пекар, підприємець, викладач Києво-Могилянської бізнес-школи (kmbs) та Львівської бізнес-школи Українського Католицького Університету (LvBS), автор понад 300 статей із питань менеджменту, маркетингу та інформаційних технологій Валерія Гузема, засновниця бренду Guzema Jewelry.

Модеруватиме дискусію Maryana Kahanyak, співзасновниця SheExports, експертка у сфері міжнародних економічних відносин, співініціаторка та керівниця Офісу з просування експорту(2015-2018), громадська діячка, членкиня Аспен спільноти.

Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/RegistrationSheIsNext

Графік проведення навчання в рамках освітньої онлайн-програми She’sNext із використанням програми ZOOM:

четвер, 30 липня 2020 р.
17:00 – 19:00
Вебінар “5 найважливіших питань про фінанси”

четвер, 06 серпня 2020 р.
17:00 – 19:00
Вебінар “Управління бізнес-фінансами в кризу”

четвер, 13 серпня 2020 р.
17:00 – 19:00
Вебінар “Переговори, маркетинг та продажі: як «продавати» себе та свої ідеї”

четвер, 20 серпня 2020 р.
17:00 – 19:00
Вебінар “Розбудова та управління брендом власногобізнесу”» все новости

Розробка, просування сайту ©