Секретар Світлодарської міської ради – Воронкевич Віталій Павлович.

Тел. (06249) 5-71-74, каб. №27.

Основні напрямки діяльності:

• Згідно з чинним законодавством виконує обов’язки міського голови у разі відсутності або неможливості виконання ним посадових обов'язків.
  • Забезпечує реалізацію Конституції України, Законів України, актів Президента України і Кабінету Міністрів України, рішень обласної і міської рад на території міста.
  • Організує роботу депутатів міської ради, надає їм інформацію про час і місце проведення сесії ради, перелік питань, що планується внести на розгляд ради.
  • Забезпечує підготовку сесій ради, питань, що вносяться на розгляд ради.
  • Організує своєчасне доведення рішень ради до виконавців і населення і організує контроль за їх виконанням.
  • Сприяє депутатам міської ради у здійсненні їх повноважень.
  • Забезпечує реалізацію державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності в м.Світлодарську.
  • За дорученням міського голови координує діяльність постійних та інших комісій ради, дає їм доручення, сприяє організації виконання їх рекомендацій.
  • Організує за дорученням ради згідно з законодавством виконання заходів по підготовці і проведенню референдумів, виборів депутатів усіх рівнів.
  • Забезпечує взаємодію міської ради з ЗМІ.
  • Сприяє проведенню громадських слухань з важливих суспільно-політичних економічних і гуманітарних питань.
  • Представляє інтереси міста в  інших організаціях.
  • Вирішує за дорученням міського голови або ради інші питання, повязані з діяльністю ради.
  • Виконує інші обов’язки, доручені йому міським головою.

Дні прийому: четвер

Час прийому: з 9.00 до 17.00 год.