Перший заступник міського голови Прожога Віра Миколаївна.

Тел. (06249) 5-81-62, каб. №21.

Основні напрямки діяльності:

• Забезпечує реалізацію законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, розпоряджень голови облдержадміністрації, рішень міської ради, її виконавчого комітету, розпоряджень міського голови з питань, що стосуються його основних напрямків діяльності.
  • Забезпечує контроль за виконанням рішень міської ради, виконкому а також розпоряджень міського голови з напрямків роботи.
  • Забезпечує  ефективне використання природних, земельних і трудових ресурсів. Контролює розробку і виконання відповідних розділів Програми соціально-економічного розвитку міста та інших цільових Програм.
  • Забезпечує енергозбереження, розробку нових форм і методів господарювання в системі комунального і житлового господарства.
  • Здійснює контроль ефективності використання енергоносіїв та оплати за їх використання.
  • Вирішує питання капітального будівництва, реформування житлового, комунального та шляхового господарства, пожежної безпеки.
  • Сприяє розвитку мережі малих підприємств та підприємництва в підвідомчих галузях.
  • Контролює розробку та здійснення генерального плану розвитку міста, проектів житлово-громадського будівництва в місті.
  • Забезпечує виконання дій по охороні навколишнього природного середовища, по упорядкуванню, будівництву і експлуатації автомобільних шляхів, по безпеці руху, по протипожежній безпеці.
  •  Вирішує земельні питання в місті.
  • Веде особистий та виїзний прийом громадян, розглядає звернення громадян.
  • Бере участь у проведенні загальноміських заходів.
  • Проводить підготовку проектів рішень  ради міської ради та виконкому з напрямків роботи.
  • З питань, що входять в коло його обов’язків, представляє інтереси міста в облдержадміністрації та інших організаціях.

Очолює такі комісії:

• комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій;
  • комісію щодо виявлення та обліку безхазяйних відходів у м. Світлодарську;
  • комісію по  визначенню технічного стану будівель і споруд;
  • постійно діючу міжвідомчу комісію при виконкомі міської ради з питань, пов’язаних з відключенням споживачів    від центрального опалення і гарячого водопостачання м. Світлодарська;
  • комісію по обстеженню зелених насаджень;
  • комісію по проведенню конкурсу на право оренди комунального майна;
  • адміністративну комісію при виконкомі міської ради та інш.

Координує роботу:

• по розвитку мережі установ освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, культури, спорту, по організації надання медичної допомоги згідно з нормативами забезпеченості населення;
  • по внесенню пропозицій по організації надання медичної допомоги населенню щодо надання пільг, пов’язаних з охороною материнства і дитинства, поліпшення умов життя багатодітних сімей;
  • по контролю за санітарним станом навколишнього природного середовища, додержанням санітарних правил на території міста, здійснює заходи по запобіганню інфекційних захворювань, епідемій та їх ліквідації.

Забезпечує додержання законодавства щодо надання пільг учасникам Великої Вітчизняної війни і особам, які прирівнюються до них, ветеранам війни і інвалідам.

Організує контроль за санітарним станом навколишнього середовища, додержанням санітарних правил на території міста, здійснює заходи по запобіганню інфекційних захворювань, епідемій, епізоотій та їх ліквідацію.

Здійснює заходи по розширенню та раціональному розміщенню підприємств торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування населення.

Виконує інші обов’язки, доручені йому міським головою.

Дні прийому: вівторок

Час прийому: з 9.00 до 17.00 год.