ПРОЕКТ РІШЕННЯ 01.06.2022
Проект Про передачу земельної ділянки в оренду Мечетному
Проект Про затвердження розпорядження міського голови від 01.04.2022 №9
Проект Про підсумки виконання міського бюджету за 1 квартал 2019 року
Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 20.12.2021 № VI/130-7 «Про міський бюджет на 2019 рік»
Про затвердження розпорядження міського голови від 01.04.2022 №9 «Про включення до складу міського бюджету коштів міжбюджетних трансфертів»
Проєкт рішення міської ради Про виконання рішення міської ради від 06.08.2021 №6 136-2...
Проєкт рішення міської ради Про стан роботи виконкому міської ради зі зверненнями громадян за 2019 рік
Проєкт рішення міської ради "Про виконання рішення міської ради від 06.08.2021 №6 /136-2 "Про комплексний план роботи міської ради на ІІ півріччя 2019 року""
Проєкт рішення міської ради "Про стан роботи виконкому міської ради зі зверненнями громадян за 2019 рік"
Проєкт рішення міської ради "Звіт про виконання Програми економічного і соціального розвитку м.Світлодарська за 2019 рік"
Проєкт рішення міської ради "Про внесення змін до програми економічного і соціального розвитку м.Світлодарська на 2020 рік"
Проєкт рішення міської ради "Про підсумки виконання міського бюджету за 2019 рік"
Проєкт рішення міської ради "Про виконання рішення міської ради від 19.02.2022 №6/132-6 "Про Програму заходів з відзначення державних та професійних свят, ювілейних та святкових дат у місті Світлодарськ на 2019 рік""
Проєкт рішення міської ради "Про Програму заходів з відзначення державних та професійних свят, ювілейних та святкових дат у місті Світлодарськ на 2020 рік"
Проєкт рішення міської ради "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину П.В.К....."
Прєкт рішення міської ради "Про надання згоди на поділ земельної ділянки комунальної власності за адресою: Донецька область, Бахмутський район, проспект Перемоги, 92"
Проєкт рішення міської ради "Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок комунальної власності за адресою м. Світлодарськ, проспект Миру, 9а, на яких знаходиться кафе-магазин, що перебуває у власності Вовчак Г.О."
Проєкт рішення міської ради "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки на місцевості громадянину Папу В.К. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд"
Проєкт рішення міської ради "Про передачу Марушевському Олександру Володимировичу в оренду земельної ділянки комунальної власності за адресою м.Світлодарськ, пр-кт Перемоги, 84"
Проєкт рішення міської ради "Про припинення дії договору оренди земельної ділянки комунальної власності за адресою м. Світлодарськ, проспект Перемоги, 89а з ФОП Ульяненко С.Д."
Проєкт рішення міської ради "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки з подальшою передачею її у власність Соколовій Р.І. та Соколову Г.А."
Проєкт рішення міської ради "Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 23.12.2021 №VI/140-4 "Про міський бюджет на 2020 рік""
Проєкт рішення міської ради "Про відмову у наданні пільг із сплати орендної плати за користування земельною ділянкою комунальної власності за адресою: вул. Енергетиків, 101, кадастровий номер 1410970500:00:004:0021"
Проєкт рішення міської ради "Про прийняття (безоплатно) в комунальну власність територіальної громади м.Світлодарська відумерлої спадщини"
Проєкт рішення міської ради "Про доручення секретарю Світлодарської міської ради права на здійснення повноважень міського голови"