Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Місцеве самоврядування гуртує людей незалежно від їхнього віку, поглядів та уподобань, відіграє важливу роль у повсякденному житті співгромадян, складає невід’ємну частину державного устрою.

Переконаний, що із нинішніх складних випробувань ми вийдемо ще більш згуртованими, мудрими, толерантними, готовими у будь-яку хвилину прийти на допомогу один одному.

Сподіваюсь, що цей урочистий день додасть усім нам сил і піднесеного настрою, а щоденна праця буде спрямована на дальше зміцнення демократичних засад розвитку суспільства і процвітання України.
     Бажаю всім членам територіальних громад, депутатам місцевих рад, працівникам органів місцевого самоврядування міцного здоров’я,  щастя, нових професійних здобутків, оптимізму й наснаги, родинного затишку.

Світлодарський міський голова  А.Ф.Брехунець