БІОГРАФІЯ   МІСЬКОГО  ГОЛОВИ  БРЕХУНЦЯ АНАТОЛІЯ ФЕДОРОВИЧА

Народився 7 жовтня  1953 року у селищі Луганське Артемівського району Донецької області.

У 1971-1973 рр. служив у збройних Силах СРСР.

У 1977 році закінчив Зуєвський енергетичний технікум, за спеціальністю парогенераторні та турбінні установки, здобув кваліфікацію технік-теплотехнік.

Трудову діяльність розпочав у 1971 році в управлінні будівництва Вуглегірської ГРЕС. Після служби в армії продовжував працювати на Вуглегірській ГРЕС. З слюсаря дійшов до начальника зміни, а потім працював заступником начальника з експлуатації та ремонту паливно-транспортного цеху Вуглегірської ТЕС.

З 1990-1994 рр. був обраний головою Світлодарської селищної ради.

З 1994-2010 рр. продовжив працювати на Вуглегірській ТЕС  заступником начальника паливно-транспортного цеху, начальником відділу паливного та  транспортного забезпечення, інженер Вуглегірської ТЕС.

У 2010 році обраний Світлодарським міським головою.

Безпартійний, одружений, має дві  доньки, не судимий.

Анатолій Федорович Брехунець - цілеспрямований, енергійний, відповідальний,  компетентний, має глибокі теоретичні знання та активну життєву позицію.