Розділи сайту Новини

                                                                                        Проект рішення

25.05.2016 року

 

1\clip_image001.wmz" o:title=""/>

У К Р А Ї Н А

СВІТЛОДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

 

від  _________________  №_____

м.Світлодарськ

 

 

    

    

 

 

 Про   дозвіл на спилювання дерев

 

 

        

 

Розглянувши лист НВК «Загальноосвітня школа 1 ступеня – гімназія»  від 21.04.2016 року № 77  про надання дозволу на спилювання дерев та акт обстеження зелених насаджень від 30.05.2016р №1, керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 року №1045 «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах», Наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово–комунального господарства України від 10.04.2006 №105 “Про затвердження Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України”, пунктом 7 статті 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

Надати дозвіл НВК «Загальноосвітня школа 1 ступеня – гімназія»  на спилювання дерев згідно акту обстеження зелених насаджень від 30.05.2016р. № 1, які підлягають ліквідації з причини сухостою, у кількості 2 одиниць.

 

 

Міський голова                                                                                             А.Ф. БРЕХУНЕЦЬ

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                

 

       Проект рішення

25.05.2016 року

 

1\clip_image001.wmz" o:title=""/>

У К Р А Ї Н А

СВІТЛОДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

 

від  _________________  №________

м.Світлодарськ

 

 

    

    

 

 

 Про виконання рішення виконкому від 23.03.2016 № 17 «Про організацію робіт щодо підготовки м.Світлодарсь-ка до весняно-літнього періоду 2016 року»

 

        

 

Заслухавши інформацію начальника відділу комунального господарства міської ради Колесник С.В. про виконання рішення виконкому від 23.03.2016 № 17 “Про організацію робіт щодо підготовки м.Світлодарська до весняно-літнього періоду 2016 року”, виконком міської ради відзначає, що підприємства та організації м.Світлодарська провели благоустрій закріплених за ними територій, а саме: виконано прибирання доріг, газонів, площ та парків. У суботниках прийняли участь  понад 504 особи.

            В навчальних закладах міста проведені тематичні уроки з екологічних питань.

Комунальним підприємством “ Веста” проведені роботи з  покосу трави на прибудинкових територіях житлового фонду. В цьому році  за допомогою волонтерів з благодійних організацій ВО «Українські рубежі» та громадської організації  « Людина в біді» проводилось очищення берегової смуги водоймища в районі спортивного комплексу, для прибирання місць масового відпочинку (паркової зони), прибирання внутрышньоквартальних доріг, газонів та викос території міста.

Вуглегірською ТЕС виконані заходи по прибиранню загальноміських доріг, газонів уздовж них та закріплених територій.

            Підприємцями міста виконано прибирання газонів та прилеглих територій до магазинів, офісів, підприємств, установ.

            Враховуючи вищевикладене, виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Інформацію начальника відділу комунального господарства міської ради     Колесник С.В. про виконання рішення  виконкому міської ради від 23.03.2016 року №17 “Про організацію робіт щодо підготовки м.Світлодарська до весняно-літнього періоду 2016 року” взяти до відома.

            2. Зняти з контролю рішення виконкому міської ради від 23.03.2016 року №17 “Про організацію робіт щодо підготовки м.Світлодарська до весняно-літнього періоду 2016 року”, як таке що, виконано.

 

 

Міський голова                                                                                         А.Ф.БРЕХУНЕЦЬ

 


Разработка, продвижение сайта ©