Проєкт рішення виконкому Світлодарської міської ради " Звіт директора комунального закладу "Світлодарський міський палац культури" про проведену роботу у 2019 році"
Проєкт рішення виконавчого комітету Про виконання рішення виконкому міської ради від 25.09.2021 №68
Проєкт рішення виконавчого комітету Про звіт директора КП Веста про підсумки фінансово- господарської діяльності підприємства за 2019 рік
Проєкт рішення виконавчого комітету Про підсумки роботи зі зверненнями громадян у виконкомі Світлодарської міської ради за 2019 рік
Проєкт рішення виконавчого комітету Про присвоєння поштової адреси нежилим вбудованим приміщенням у будинку №80 м.Світлодарська
Проєкт рішення виконавчого комітету "Звіт про роботу опікунської ради при виконавчому органі Світлодарської міської ради на 2019 рік"
Проєкт рішення виконавчого комітету "Про підсумки виконання міського бюджету за 2019 рік"
Проєкт рішення виконавчого комітету " Про план роботи виконкому і виконавчих органів міської ради на ІІ квартал 2020 року"
Проєкт рішення виконавчого комітету " Про надання Ю.О.В. грошової допомоги на поховання"
Проєкт рішення виконавчого комітету " Про внесення змін та доповнень до додатку 2 до рішення виконкому міської ради від 26.12.2021 №92 "Про створення форуму місцевого розвитку м.Світлодарська"
Проєкт рішення виконавчого комітету "Про затвердження переліку об`єктів та видів громадських робіт, на яких засуджені будуть відбувати покарання у виді громадських робіт у 2020 році"
Проєкт рішення виконавчого комітету "Про затвердження переліку об`єктів та видів суспільно корисних робіт, на яких порушники будуть відбувати покарання у виді суспільно корисних робіт у 2020 році"
Проєкт рішення виконавчого комітету " Про затвердження переліку об`єктів та видів громадських робіт, на яких порушники будуть відбувати покарання у виді громадських робіт у 2020 році"
Проєкт рішення виконавчого комітету " Про погодження режиму роботи об`єктів торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг фізичним особам підприємцям м.Світлодарська"
Проєкт рішення виконавчого комітету " Про проєкт рішення міської ради "Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м.Світлодарська на 2020 рік""
Проєкт рішення виконавчого комітету " Про виконання Програми економічного і соціального розвитку м.Світлодарська за 2019 рік"
Проєкт рішення виконавчого комітету "Про затвердження складу конкурсної комісії з призначення управителя багатоквартирного будинку та Положення про конкурсну комісію..."
Проєкт рішення виконавчого комітету "Про затвердження переліку будинків в яких не створено об`єднань співвласників багатоквартирних будинків, ....."
Проєкт рішення виконкому міської ради "Про затвердження положення про громадську раду при виконкомі Світлодарської міської ради"
Проєкт рішення виконкому міської ради "Про продовження дії договору оренди майна комунальної власності територіальної громади м.Світлодарська від 01.05.2022 № 65 ТОВ «Енергосетьспецмонтаж»"
Проєкт рішення виконкому міської ради "Про взяття до відома загальновиробничих норм питомих витрат електричної енергії для Вуглегірської ТЕС ПАТ «Центренерго» на 2020 рік"
Проєкт рішення виконкому міської ради "Про організацію робіт щодо підготовки м.Світлодарська до весняно-літнього періоду 2020 року"
Проєкт рішення виконкому міської ради "Про закінчення опалювального сезону 2019-2020 років у м. Світлодарську"
Проєкт рішення виконкому міської ради "Про внесення змін та доповнень до додатку 2 до рішення виконкому міської ради від 26.12.2021 № 92 «Про створення Форуму місцевого розвитку м.Світлодарська»"
Проєкт рішення виконкому міської ради "Про виконання делегованих повноважень виконавчими органами міської ради на 2019 рік"
Проєкт рішення виконкому "Про погодження режиму роботи обєктів торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг фізичним особам підприємцям м.Світлодарська"
Проєкт рішення виконкому "Про проєкт рішення міської ради "Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м.Світлодарська на 2020 рік""
Проєкт рішення виконкому "Про проєкт рішення міської ради «Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 23.12.2021 №VI/140-4 «Про міський бюджет на 2020 рік»»"
Проєкт рішення виконкому "Про затвердження переліку об´єктів та видів громадських робіт, на яких засуджені будуть відбувати покарання у виді громадських робіт у 2020 році"
Проєкт рішення виконкому "Про затвердження переліку об´єктів та видів громадських робіт, на яких порушники будуть відбувати адміністративне стягненняу вигляді громадських робіт у 2020 році"
Проєкт рішення виконкому "Про затвердження переліку об´єктів та видів суспільно корисних робіт, на яких порушники будуть відбувати адміністративне стягненняу вигляді суспільно корисних робіт у 2020 році"
Проєкт рішення виконкому "Про заходи щодо організації оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2020 року"
Проєкт рішення виконкому "Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються виконавчими органами Світлодарської міської ради"
Проєкт рішення виконкому "Про виконання рішення виконкому міської ради від 27.11.2021 №82 "Про план роботи виконкому і виконавчих органів міської ради на I квартал 2020 року""
Проєкт рішення виконкому "Про підсумки роботи по утриманню житлового фонду в осінньо-зимовий період 2019-2020 рр. та заходи по підготовці житлового фонду до осінньо–зимового періоду 2020-2021рр."
Проєкт рішення виконкому "Про проєкт рішення міської ради "Про внесення змін до програми економічного і соціального розвитку на 2020 рік""
Проєкт рішення виконкому "Про надання житлової площі"
Проєкт рішення виконкому "Про постановку на квартирний облік"
Проєкт рішення виконкому "Про погодження інвестиційної програми Вуглегірської ТЕС ПАТ "Центренерго" у сфері централізованого теплопостачання на 2020 рік"