Розділи сайту Новини

Про навчальний заклад   | Приміщення  | Нормативні документи

Правила прийому    |     Поради батькам   |   Вакантні посади

 


Світлодарський дошкільний навчальний заклад №11 « Берізка» Світлодарської міської ради

 


Керівник: Галуза Олена Григорівна.

Вихователь-методист: Ромашова Ольга Вікторівна.

Адреса: 84792, Донецька обл., м.Світлодарськ, буд.60а

Телефон: (06249)5-72-72.

Електронна адреса: dnz-berszka1@ukr.net.


 Історична довідка про створення та функціонування

дошкільного навчального закладу №11 «Берізка» 


 

Дошкільний навчальний заклад був зданий в експлуатацію 1 грудня 1974р. На той час він був у відомстві Вуглегірської ТЕС. Планова потужність - 12 груп на 280 місць. З листопада 2005 р. ДНЗ переведено в підпорядкування Світлодарської міської ради.

На даний час заклад розрахований на 165 місць. Фактично функціонує 4 групи загального розвитку: ясельна, молодша, середня та старша. Загальна кількість дітей – 84. Заклад працює за п’ятиденним робочим тижнем протягом 10,5 годин. Вихідні дні - субота, неділя. Щоденний графік роботи закладу: з 07.00 до 17.30 годин. Навчальний рік у закладі починається з 1 вересня і закінчується 31 травня наступного року. З 1 червня по 31 серпня - оздоровчий період, у закладі проводиться оздоровлення дітей.

Дошкільний навчальний заклад здійснює свою діяльність відповідно до річного плану, який складається на навчальний рік та період оздоровлення. Навчально – виховна робота в закладі здійснюється українською мовою за програмою « Дитина».

В закладі працює 32 співробітники. З них 12 педагогів.

Дитсадок і колектив – це одна сім’я. Ми живемо дружно, творчо і весело, допомагаємо і підтримуємо один одного.

 

 

 

Колектив  дошкільного закладу у 2020-2021 навчальному році головною методичною метою визначив Формування базової системи цінностей дошкільника, збереження цілісності  образного, позитивного  сприймання світу, наповнення життя дитини емоційним багатством особистого досвіду на матеріалі, близькому дітям – життєвих ситуаціях, ігровій діяльності, казках.


 Пріорітетні завдання


 
  • Становлення ціннісних орієнтацій у дітей на основі багатовікової культури українського народу, яке передбачає формування певних моральних якостей, здатність аналізувати свої вчинки, цінувати людські стосунки, за допомогою різноманітних видів діяльності.
  • Формування філософських понять у дітей - розвиток мислення , опанування базових правил життя в суспільстві, ознайомлення з ефективними способами пізнання, вміння використовувати отримані знання для подальших розмірковувань.
  • Формування навичок здорового способу життя, продовження роботи з укріплення здоров’я вихованців шляхом організації різноманітних фізкультурних заходів.
  • Продовжувати використання інноваційних прийомів в методичній роботі з педагогами та дітьми.
     

 


Розробка, просування сайту ©