Світлодарський дошкільний навчальний заклад №1 "Ластівка" Світлодарської міської ради

Керівник: Кліман Людмила Володимирівна

Адреса: 84792, Донецька обл., м.Світлодарськ, буд.15а

Телефон: 5-86-66.

Електронна адреса: [email protected].

Заснований 1972 року.

Педагогічний склад: 12 педагогів.

Техпрацівників: 22.

Планова потужність груп - 7, місць - 110.

Фактично діє груп - 4, дітей 79.

Пріоритетний напрямок:

Діяльність закладу направлена на реалізацію основних завдань дошкільної освіти: збереження та зміцнення фізичного та психічного здоров'я дітей; формування особистості дитини, розвиток її творчих здібностей та нахилів, набуття нею соціального досвіду та готовності продовжувати освіту.

I молодша група «Смішарики» - 17 дітей

Старша група «Непосіди» - 25 дітей

Різновікова група «Фіксики» - 26 дітей

Дефектологічна група «Чомусики» - 10 дітей