Асоціація міст України

Офіційний сайт: http://www.auc.org.ua

Асоціація міст України – це найавторитетніша в Україні недержавна організація, що представляє позицію та захищає права місцевого самоврядування. АМУ – це голос українських громад. Станом на вересень 2020 р. до АМУ входить 909 територіальних громад, з яких 511 ОТГ. Офіційний сайт АМУ є визнаним достовірним джерелом інформації про стан місцевого самоврядування та життя громад, професійної аналітики щодо децентралізаційної реформи, секторальної децентралізації та інших тем сучасного місцевого самоврядування в Україні. Завдяки участі представника АМУ у засіданнях Кабінету Міністрів у стрічці новин на сайті Асоціації оперативно публікується інформація про урядові рішення, що стосуються питань місцевого самоврядування та розвитку громад. Окрім того, тісна співпраця експертів АМУ з парламентськими Комітетами забезпечує можливість інформування користувачів сайту про процес удосконалення законодавчого поля місцевого самоврядування та децентралізаційної реформи.