Розділи сайту Новини
27.07.2021

Розпочата робота з розробки проєкту Регіонального плану управління відходами

В Донецькій області розпочата робота з розробки проєкту Регіонального плану управління відходами на період до 2030 року.

17.07.2021 року Департаментом екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації була проведена робоча нарада з представниками територіальних громад для визначення якісних параметрів місцевого розвитку та аналізу поточного стану системи управління відходами.

Регіональний план управління відходами в Донецький області на період до 2030 року є етапом реалізації в області Національної стратегії управління відходами в Україні до 2030 року, Національного плану управління відходами до 2030 року та одним із пунктів Плану заходів на 2018-2020 роки з реалізації Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року. Регіональний план управління відходами в Донецькій області до 2030 року та його реалізація сприятиме якісним змінам у сфері управління відходами в регіоні відповідно до найкращих природоохоронних практик.

Запрошуємо усі заінтересовані сторони долучитися до його розробки, пройшовши опитування, яке доступне за посиланням https:/forms.gle/ZXu1BgwrG51bgbNu7.

Опитування проводиться в рамках розробки проєкту Регіонального плану управління відходами в Донецькій області на період до 2030 року.

Під словом "відходи" розуміються усі потоки відходів, що утворюються від населення, роботи промислових, сільськогосподарських підприємств та комунального господарства, надання послуг з медичного обслуговування, будівництва, якщо інше не деталізовано у запитанні.

Ваші відповіді допоможуть команді розробників прийняти вірні рішення щодо подальшого розвитку системи управління відходами в регіоні.

За більш детальною інформацією щодо проєкту  просимо звертатися до департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації за телефоном (095) 644-25-25 або на електронну адресу [email protected].

Виконком Світлодарської міської ради просить Вас залучитися до опитування.» все новости

Розробка, просування сайту ©