14.07.2021

Безоплатна юридична консультація

У пятницю 17 липня 2020 року о 10:30 за підтримки Данської Ради у справах біженців/Данської групи із розмінування (ДРБДГР) відбудеться прийом юриста для надання безоплатної юридичної консультації для населення м. Світлодарська та внутрішньо - переміщених осіб в приміщені Палацу культури на базі Громадської міської організації "Діти війни та трудового фронту".

Загальний час проведення заходу - 2 год.

Запрошуємо всіх бажаючих!

Довідка: Данська Рада у справах біженців/Данська група із розмінування (ДРБДГР) реалізовує низку програм, направлених на подолання негативних наслідків конфлікту на сході України: програми правової допомоги, програми посилення економічної спроможності населення, програми розбудови громад, інформування про мінну небезпеку, програми гуманітарного розмінування, навчальні програми для представників органів влади.