В Бахмутському районі продовжують діяти карантинні заходи

Постановою Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» (із змінами, внесеними постановами Кабінету Міністрів України від 29 травня 2020 року № 424, від 03 червня 2020 року № 435) (далі - Постанова) визначено, що послаблення протиепідемічних заходів може здійснюватися на території регіонів за наявністю відповідних показників.

Послаблення протиепідемічних заходів в Донецькій області застосовується згідно рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій протоколом від 09 червня 2020 року № 22, яке прийнято з урахуванням оцінки епідемічної ситуації та наявності у регіоні ознак для послаблення протиепідемічних заходів.

Однак, Бахмутська райдержадміністрація звертає Вашу увагу на те, що в Бахмутському районі продовжують діяти карантинні заходи, які визначено актами законодавства в процесі реалізації карантину на період, впроваджений постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 (із змінами).