Зміни в організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги

Бахмутсько-Лиманське об’єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області повідомляє про зміни в організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29 березня 2021 року № 277 «Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України», пенсіонери, які на сьогодні отримують пенсію через поштове відділення, до 01 вересня 2021 року повинні обрати один з уповноважених банків:

• АТ «Ощадбанк»,
  • ПриватБанк,
  • Перший Український Міжнародний Банк,
  • Райффайзен Банк Аваль,
  • Credit Agricole,
  • Альфа-банк.

Обраний Вами банк, самостійно передасть інформацію по відкритому рахунку до управління Пенсійного фонду.

За місцем фактичного проживання з 01 вересня 2021 року отримуватимуть пенсії та грошову допомогу:

• люди з інвалідністю I групи;
  • особи, які за висновком лікарсько-консультативної комісії не здатні до самообслуговування та потребують постійного стороннього догляду;
  • особи, які досягли 80-річного віку;
  • одержувачі державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію та допомоги на догляд.

Якщо до 01 вересня 2021 року громадяни (крім вище зазначених категорій) не зроблять вибір, виплата кожному з них, здійснюватиметься через поточний рахунок в АТ «Ощадбанк», який буде відкритий за зверненням органу Пенсійного фонду України, про що одержувача буде проінформовано.