20.04.2022

Конкурс на посаду керівника Комунального закладу «Світлодарський міський Палац культури»

На виконання ст. 21-4 Закону України «Про культуру» відділ культури, молоді та спорту Світлодарської міської ради оприлюднює документи громадян, які виявили бажання взяти участь у конкурсі на посаду керівника Комунального закладу «Світлодарський міський Палац культури» для ознайомлення та обговорення.

Усі зацікавлені особи протягом семи днів, з дня оприлюднення відомостей про кандидатів, можуть подавати пропозиції та зауваження щодо кандидатур на електронну пошту відділу культури, молоді та спорту Світлодарської міської ради [email protected]. Всі пропозиції будуть передані до конкурсної комісії.

Для участі у конкурсному доборі на посаду директора Комунального закладу «Світлодарський міський Палац культури» подали документи наступні кандидати:

1. Шульженко Анатолій Миколайович

Згода на обробку та поширення персональних даних (Шульженко А.М.)
Заява на участь у конкурсі (Шульженко А.М.)
Автобіографія (Шульженко А.М.)
Мотиваційний лист (Шульженко А.М.)
Освіта (Шульженко А.М.)
Грамоти і нагороди (Шульженко А.М.)
Рекомендаційні листи (Шульженко А.М.)

2. Шпорт Катерина Олексіївна

Згода на обробку та поширення персональних даних (Шпорт К.О.)
Заява на участь у конкурсі (Шпорт К.О.)
Автобіографія (Шпорт К.О.)
Мотиваційний лист (Шпорт К.О.)
Освіта (Шпорт К.О.)
Відомості про трудову діяльність (Шпорт К.О.)
Рекомендаційні листи (Шпорт К.О.)

3. Коваленко Валерій Віталійович

Згода на обробку та поширення персональних даних (Коваленко В.В.)
Заява на участь у конкурсі (Коваленко В.В.)

Автобіографія (Коваленко В.В.)

Мотиваційний лист (Коваленко В.В.)

Освіта (Коваленко В.В.)

Грамоти і нагороди (Коваленко В.В.)

Рекомендаційні листи (Коваленко В.В.)

Також було затверджено склад конкурсної комісії для проведення конкурсу на замiщення вакантноi посади Комунального закладу "Свiтлодарський мiський Палац культури". З наказом можно ознайомитись за посиланням:

Наказ про затвердження конкурсної комісіі для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади Комунального закладу "Світлодарський міський Палац культури".pdf