Про заборону проведення масових заходів на вулиці на період карантину

З метою попередження та розповсюдження коронавірусної інфекції (COVID-19) на території міста Світлодарська, виконавчий комітет Світлодарської міської ради рішенням від 12.03.2022 №27 "Про заборону проведення масових заходів КЗ "Світлодарський міський палац культури" на вулиці на період оголошення карантину" вирішив заборонити проведення вуличних масових заходів на період оголошення карантину.

За результатами оцінки ознак епідемічної небезпеки, в Донецкій області визначений "помаранчевий" рівень епідемічної небезпеки згідно постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року №1236 "Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2".

"Помаранчевий" рівень епідемічної небезпеки є попереджувальним рівнем, який свідчить про ускладнення епідемічної ситуації в регіоні, що може призвести до запровадження посилених обмежувальних протиепідемічних заходів.