Продаж на електронному аукціоні об'єкта малої приватизації окремого майна

Регіональне відділення Фонду державного майна України по Харківській, Донецькій та Луганській областях, як територіальний орган Фонду державного майна України, реалізує державну політику у сфері приватизації, оренди, оцінки, використання та відчудження державного майна.

Зокрема, на сьогоднішній день регіональне відділення здійснює продаж на електронному аукціоні об'єкта малої приватизації окремого майна - Бокс №1, П-1 на території автотранспортного виробничого об'єднання загальною площею 1440,0 кв.м. за адресою: Донецька область, Бахмутський район, м.Світлодарськ, вул. Енергетиків, буд.101, що обліковується на балансі Вуглегірської ТЕС ПАТ "Центренерго". Аукціон в електронній системі ProZorro.Продажі відбудеться 09.03.2021р.

Інформація щодо об'єкта малої приватизації - окремого майна - Бокс №1. П-1 на території автотранспортного виробничого об'єднання загальною площею 1440,0 кв.м.

Місцезнаходження: Донецька область, Бахмутський район, м.Світлодарськ, вул. Енергетиків, буд.101

Баласноутримувач: Вуглегірська ТЕС ПАТ "Центренерго".

Земельна ділянка під об'єктом не входить до складу об'єкта приватизації.

Дата проведення аукціону в електронній системі ProZorro.Продажі - 09.03.2021р.

Стартова ціна продажу на аукціоні без умов - 213 750, 00 гривень (на ціну продажу по результатам аукціону нараховується ПДВ згідно чинного законодавства).

Умови продажу: аукціон без умов.

Орган приватизації та контактна особа: Регіональне відділення Фонду державного майна України по Харківській, Донецькій та Луганській областях, 61057, Харківська область, місто Харків, майдан Театральний, 1, Попова О.В., тел. (057) 700-75-60, [email protected].