30.12.2021

Про включення до Переліку першого типу об’єктів, щодо яких прийнято рішення про продовження договору оренди шляхом аукціону

Відділ з управління комунальною власністю Світлодарської міської ради повідомляє про включення до Переліку першого типу об’єктів, щодо яких прийнято рішення про продовження договору оренди шляхом проведення аукціону за результатами якого, договір оренди може бути продовжений з існуючим орендарем, або укладений з новим орендарем:

1. Нежитлове вбудоване приміщення загальною площею 50,90 кв.м, яке розташоване за адресою: 84792 Донецька область Бахмутський р-н м.Світлодарськ вул. Без назви будинок 8б, балансоутримувачем якого є КП «Веста» м.Світлодарська.
  2. Нежитлове вбудоване приміщення загальною площею 81,70 кв.м (будівля контори КП «Веста» м.Світлодарська, розташоване за адресою: 84792 Донецька область Бахмутський р-н м.Світлодарськ вул. Енергетиків, 90, балансоутримувачем якого є КП «Веста» м.Світлодарська.
  3. Нежитлове вбудоване приміщення загальною площею 48,50 кв.м, яке розташоване за адресою: 84792 Донецька область Бахмутський р-н м.Світлодарськ вул. Без назви, буд.27, балансоутримувачем якого є КП «Веста» м.Світлодарська.