Розділи сайту Новини
23.11.2021

В Бахмуті пройшов ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю

20 листопада в Бахмуті відбувся Ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю. Захід пройшов у дистанційному форматі за допомогою сервісу ZOOM.

Директорка Бахмутького міського центру зайнятості Ірина Лещенко, відкриваючи ярмарок, зазначила, що актуальною проблемою сьогодення є підвищення рівня проінформованості та адаптація людей з інвалідністю до зайнятості. Працевлаштування осіб з інвалідністю - один з головних напрямків роботи служби зайнятості. Процес працевлаштування, його ефективність значною мірою визначається зусиллями, наполегливістю у пошуках роботи. Служба зайнятості день у день докладає чималих зусиль для того, аби надавати цим клієнтам вагому підтримку.

В ході ярмарку учасники ознайомилися з презентаціями підприємств у відеоформаті, дізналися про актуальні вакансії. У ярмарку взяли участь 38 шукачів роботи та 4 роботодавця. Серед учасників ярмарку були представники підприємств, які мають робочі місця для працевлаштування осіб з інвалідністю: Донецька дирекція АТ «УКРПОШТА», КНП «Центр первинної медичної допомоги м. Бахмут», ПАТ «Макіївський завод металевих конструкцій», ПП ВКФ «Флаттер». Протягом заходу безробітні ставили питання роботодавцям та отримували відповіді в онлайн режимі.

Заступниця начальника відділу активної підтримки безробітних Олена Ходус розповіла учасникам ярмарку про можливість проходження неформального професійного навчання. «Всі особи, які працювали на підприємстві та оволоділи певними професійними навичками, але не мали при цьому документального підтвердження, мають змогу підтвердити свою компетенцію та отримати документ державного зразка,» - наголосила фахівчиня.» все новости

Розробка, просування сайту ©