Мінцифри оголосить результати конкурсу цифровізації "Дієва громада"

У конкурсі “Дієва громада” зареєструвалися понад 700 громад, міст та муніципалітетів.

19 жовтня з 11.00 до 12.00 години на офіціному веб-сайті конкурсу hromada.diia.gov.ua ви можете переглянути онлайн-оголошення результатів конкурсу "Дієва громада" та нагородження переможців.

Під час цієї години, вас чекають:

• Вітальне слово ВАДИМА БОРТНИКА, Директора директорату регіональної цифровізації Міністерства цифрової трансформації України та НІКОЛЬ РУДЕР, Директорки Швейцарського бюро співробітництва Посольства Швейцарії в Україні
  • Виступ міжнародного спікера CEO стартапу “Кроссаєті” (Швейцарія)
  • Панельна дискуся на тему “РЕГІОНАЛЬНА ЦИФРОВІЗАЦІЯ”

ВІКТОР ЛЯХ, - Президент Фонду Східна Європа

ОЛЕКСАНДР ДУДЧЕНКО, - Заступник Міністра розвитку громад та територій України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації

ЄВГЕН ЛІСНЯК, - Директор з цифрових рішень Visa в Україні

ОЛЕКСАНДР СЛОБОЖАН, - Виконавчий директор Асоціації міст України

• Оголошення номінацій та результатів конкурсу  “ДІЄВА ГРОМАДА”

А також запрошуємо вас долучитись до обговорення можливості для співпраці та обміну досвідом між громадами та містами за допомогою зручного інструменту discord.com/channels/755087637165113416/755087637835939912.