Повідомлення про оприлюднення регуляторного акта.

Розробник – юрисконсульт, спеціаліст I категорії.

Проект регуляторного акта передбачає оподаткування нерухомого майна , що перебуває у власності фізичних або юридичних осіб в залежності від його цільового призначення. Проект рішення Світлодарської міської ради «Про встановлення на податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки на території громади м. Світлодарська» разом з аналізом буде оприлюднений на сайті http://admin.svitlodarsk-rada.dn.ua/portal/16/svetlodar_art.

Строк приймання пропозицій та зауважень до регуляторного акту становить 31 день з моменту оприлюднення проекту рішення.

Пропозиції та зауваження до регуляторного акту в письмовій формі просимо надсилати вказуючи адресата «Світлодарська міська рада» за адресою: 84792, проспект Миру, 5, м. Світлодарськ, Бахмутський район, Донецька область.