12.03.2022

Затвердження порядку продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення на яких розташовані об’єкти нерухомого майна

Проект рішення Світлодарської міської ради «Про затвердження порядку продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення на яких розташовані об’єкти нерухомого майна».

Розробник  – Перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів.

Проект регуляторного акта передбачає Врегулювання питання продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення територіальної громади м. Світлодарська на яких розташовані об’єкти нерухомого майна, що перебувають у власності юридичних та фізичних осіб.

Проект рішення Світлодарської міської ради ««Про затвердження порядку продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення на яких розташовані об’єкти нерухомого майна»  разом з аналізом буде оприлюднений на сайті http://svitlodarsk-rada.dn.ua.

Строк приймання пропозицій та зауважень до регуляторного акту становить 31 день з моменту публікації проекту рішення.

Пропозиції та зауваження до регуляторного акту в письмовій формі просимо надсилати вказуючи адресата « Світлодарська міська рада» за адресою: 84792, проспект  Миру, 5, м. Світлодарськ,  Бахмутський район Донецька область або електронною поштою: [email protected].

Світлодарська міська рада