09.03.2022

Встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців, які здійснюють господарську діяльність на території Світлодарської міської ради

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій, повідомляємо про оприлюднення проекту регуляторного акту – проекту рішення Світлодарської міської ради  «Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців, які здійснюють господарську діяльність на території Світлодарської міської ради».

Розробник – начальник відділ економіки, прогнозування та підтримки підприємництва Світлодарської міської ради.

Проект регуляторного акта спрямований на:

• упорядкування відносини між органами місцевого самоврядування та фізичними особами-підприємцями з питань сплати єдиного податку за видамигосподарської діяльності;
  • удосконалення нормативно-правового документу з питання оподаткування суб’єктів господарювання (фізичних осіб-підприємців) з урахуванням змін у податковому законодавстві;
  • забезпечення удосконалення процедури застосування спрощеної системи оподаткування, запобігання ухиленню від оподаткування.

Проект рішення Світлодарської міської ради  «Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців, які здійснюють господарську діяльність на території Світлодарської міської ради» та аналіз його регуляторного впливу буде розміщено на офіційному сайті Світлодарської міської ради: http://svitlodarsk-rada.dn.ua/ в розділі «Регуляторна політика».

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта «Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців, які здійснюють господарську діяльність на території Світлодарської міської ради» та аналізу регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі за адресою:

84792, Донецька обл., Бахмутський район, м.Світлодарськ, пр-кт Миру, 5

та на електронну адресу Світлодарської міської ради:

[email protected].

Світлодарська міська рада