Повідомлення про оприлюднення регуляторного акта.

Проект рішення Світлодарської міської ради «Про встановлення земельного податку на території громади м. Світлодарська»

Проект регуляторного акта передбачає оподаткування земельної ділянки , що перебуває у власності, або у користуванні фізичних або юридичних осіб в залежності від її цільового призначення. Проект рішення Світлодарської міської ради ««Про встановлення земельного податку на території громади м. Світлодарська» разом з аналізом буде оприлюднений на сайті http://admin.svitlodarsk-rada.dn.ua/portal/16/svetlodar_art

Строк приймання пропозицій та зауважень до регуляторного акту становить 31 день з моменту публікації проекту рішення.

Пропозиції та зауваження до регуляторного акту в письмовій формі просимо надсилати вказуючи адресата « Світлодарська міська рада» за адресою: 84792, проспект Миру, 5, м. Світлодарськ, Бахмутський район Донецька область. Розробник – юрисконсульт, спеціаліст I категорії.

Світлодарська міська рада