Звернення секретаря міської ради з нагоди Дня пам’яті жертв політичних репресій

17 травня Україна вшанувала пам’ять жертв політичних репресій.

Цвіт нації, мільони працьовитих, талановитих та соціально активних громадян, котрих сталінська влада оголосила "ворогами народу" було страчено та приречено на тортури й голодну смерть на засланні. Жертвою карателів із НКВС у ті лихі часи міг стати кожен, назважаючи на вік, національність, соціальну приналежність, ставлення до релігії.

Попри величезні втрати, наш народ вистояв. З кожним роком свідків тих трагічних подій меншає, однак нашим завданням є зберегти пам’ять про жертви політичних репресій та не допустити будь-яких проявів тоталітаризму й негуманного відношення до людини у наші дні. Адже честь та гідність людини є тією головною засадою, без якої неможливо будувати вільне та розвинене суспільство.

Схилимо ж голови і помолімося за вічний спокій тих, хто загинув унаслідок політичних репресій та переслідувань. Світла ім пам’ять.