14.04.2022

Запроваджено роботу «Гарячої лінії» Світлодарської міської ради для інформування громадян під час карантину

До уваги громадян!

Розпорядженням міського голови від 07.04.2022 №18 «Про запровадження роботи «гарячої лінії» Світлодарської міської ради для інформування та надання роз'яснень щодо поточної ситуації в місті Світлодарську, що пов'язана із карантином» при виконкомі Світлодарської міської ради запроваджено роботу «Гарячої лінії» Світлодарської міської ради для інформування та надання роз'яснень щодо поточної ситуації в місті Світлодарську, що пов'язана із запобіганням поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, ліквідації та подолання наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру регіонального рівня на території міста Світлодарська.

Номери телефонів Гарячої лінії:

1. Із загальних питань щодо поточної ситуації на території міста Світлодарська Бахмутського району Донецької області:

(06249) 5-87-68

2. З питань житлово-комунального господарства на території міста Світлодарська Бахмутського району Донецької області:

(06249) 5-85-21

3. З питань надання соціальних послуг особам похилого віку та особам з інвалідністю на території міста Світлодарська Бахмутського району Донецької області:

(06249) 5-81-71