Розділи сайту Новини
08.04.2022

Звернення директора Світлодарського НВК "ДНЗ-ЗОШ I ступеня - гімназія" Гутнік Ольги Олексіївни

 

Любі наші учні! Ми розуміємо, як вам хочеться вернутися до школи, зустрітися з друзями.  І це обов’язково буде. Дякуємо вам, що вчитеся дистанційно, дякуємо за самостійність, за недитячу відповідальність. Будь ласка, використайте свій шанс усвідомити такі цінності як, збереження природи, спілкування з рідними, повага до праці батьків та учителів.

Шановні батьки! Ми знаємо, як Вам важко поєднувати роботу, домашні справи і контроль за навчанням своїх дітей. Дякуємо Вам за те, що  окрім маси проблем Ви  намагаєтесь бути ще й учителями. Найдіть, будь ласка, годинку та спробуйте вивчити з ними деякі частинки з предметів, які на вашу думку є важливими для їх подальшого життя. Привчайте їх до самостійності, не опікуйте і не сваріть. Не страшно, що якась тема не опанується. Ми, вчителі, все надолужимо, це наша місія. А ви просто любіть своїх діток, розмовляйте з ними, читайте їм, чи разом з ними, книги, мандруйте он-лайн подорожами.
 
Дорогі вчителі! Ми бачимо, яке понаднормове навантаження лягло на ваші плечі:   спілкування з учнями з 7 ранку і до пізнього вечора, перевірка фото творів чи контрольних робіт, занепокоєння, що не можете зібрати одночасно понад 20 дітей для проведення уроку он-лайн. Дякуємо Вам за титанічну працю. Пам’ятайте, що найголовніше для нас це - здоров’я дітей, їхніх батьків і Ваше. Воно Вам знадобиться, коли усі повернемось у школу і будемо надолужувати прогалини у навчанні.
 
Будьте усі здорові!

 » все новости

Розробка, просування сайту ©