Розділи сайту Новини
07.04.2022

Інформація для страхувальників щодо подання звітності до Фонду соціального страхування

Бахмутське міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області нагадує, що за І квартал 2020 року страхувальники, які мають заборгованість зі сплати страхових коштів на загальнообовязкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та/або на загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, до 10 квітня 2020 року подають до відділень робочих органів виконавчої дирекції Фонду Звіт по заборгованості страхувальника зі сплати страхових коштів до Фонду соціального страхування України за формою, наведеною у додатку до постанови правління Фонду соціального страхування України від 12.12.2021 № 28 «Про деякі питання обліку заборгованості страхувальників зі сплати страхових коштів до Фонду соціального страхування України».
 
Звіт подається до відділень робочих органів виконавчої дирекції Фонду в один із таких способів:
  • на паперових носіях;
  • надсилання поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення відповідно до вимог Порядку оформлення поштових відправлень з вкладенням матеріалів звітності, розрахункових документів і декларацій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.07.2021 № 799 (із змінами).
Звіти по заборгованості страхувальника зі сплати страхових коштів до Фонду соціального страхування України за І квартал 2020 року необхідно надати з 1 по 10 квітня 2020 року на поштову адресу відділення: м. Бахмут, вул. Горбатова, 4.
 
За несвоєчасне подання або неподання встановленої звітності, подання недостовірної звітності посадові особи підприємств, установ, організацій, фізичних осіб, які використовують найману працю, притягаються до адміністративної відповідальності відповідно до чинного законодавства.
 
Телефон для довідок: (0627) 44-53-01.


» все новости

Розробка, просування сайту ©