Розділи сайту Новини
24.03.2022

Увага! З 24.03.2022 на території міста Світлодарська встановлено режим надзвичайної ситуації!

Увага!

З 24.03.2022 розпорядженням міського голови (розпорядження) на території міста Світлодарська встановлено режим надзвичайної ситуації!

Зігдно цього розпорядження:

  1. Керівникам підприємств, установ та організацій (медичних) рекомендовано забезпечити транспортне перевезення: власним транспортом та шляхом укладення договорів для транспортного перевезення працівників організованими групами за певним маршрутом і визначеним розкладом та схемою руху, протягом передбаченого договором строку: обладнання задіяних автобусів трафаретами з написом чорною фарбою «Спеціальне перевезення» на контрастному фоні (білому чи жовтому) та офіційним найменуванням (повним або скороченим) підприємства, установи (замовника послуг); проводити щоденний температурний скринінг персоналу та забезпечення індивідуального захисту; придбати необхідні запаси дезінфікуючих засобів та засобів індивідуального захисту для працівників, проводити дезінфікуючі заходи на підприємстві; забезпечити інформування працюючого персоналу щодо дій з профілактики захворювання.
  2. Тимчасово заборонити роботу міського ринку з реалізації продовольчих та непродовольчих товарів та непродовольчих магазинів на території Світлодарської міської ради з 24.03.2022 року.
  3. Відділу економіки, прогнозування та підтримки підприємництва (Мурзіна) визначити перелік об’єктів з реалізації продуктів харчування та товарів першої необхідності, які продовжать свою роботу на території міста Світлодарська; режим роботи таких об'єктів залишити відповідно до погоджень режиму роботи, а також посилити роботу з суб'єктами господарювання, які після заборони продовжують свою діяльність.
  4. Директорці комунального підприємства «Веста» м.Світлодарськ Яценко О.В. вжити заходів щодо прибирання прибудинкових територій, а саме дитячих, спортивних та контейнерних майданчиків.
  5. Рекомендувати керівникам підприємств, організацій, установ міста забезпечити проведення дезинфікуючих заходів. 

 » все новости

Розробка, просування сайту ©