16.03.2022

Від 10.03.2022 року скасовано проведення прийомів громадян в усіх органах державної влади та органах місцевого самоврядування

З метою недопущення ситуації поширення корона вірусної інфекції COVID-19, виконком Світлодарської міської ради повідомляє, що відповідно до Протоколу № 2 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10.03.2022 року скасовано проведення прийомів громадян в усіх органах державної влади та органах місцевого самоврядування.

Враховуючи вищевикладене, просимо усіх мешканців міста подавати кореспонденцію (пропозиції (заува-ження), заяви (клопотання), запити на публічну інформацію тощо) на електронну поштову скриньку Світлодарської міської ради

Світлодарська міська рада