06.07.2021

Відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

02 липня 2020 р. о 16.00 год. у виконкомі Світлодарської міської ради відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На порядку денненому було розглянуто питання: Про посилення контролю за дотриманням протиепідемічних карантинних заходів на території Бахмутського району з метою запобігання поширенню респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» (із змінами), протоколу засідання обласної комісії з питань ТЕБ та НС від 09 червня 2020 року № 23 та протоколу засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Бахмутського району від 17 червня 2020 №26, комісія вирішила:

1. Рекомендувати керівникам підприємств, установ, організацій усіх форм власності на території м.Світлодарська в межах повноважень забезпечити:

1) виконання постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» (із змінами, внесеними постановами Кабінету Міністрів України від 29 травня 2020 року № 424, від 3 червня 2020 року № 435).

2) посилення контролю за виконанням впроваджених профілактичних, протиепідемічних та інших заходів, згідно з діючим законодавством, в строк до офіційного зняття карантинних обмежень або їх послаблення на підставі рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій;

3) посилення заходів з локальної профілактичної дезінфекції у громадських місцях, приділяючи особливу увагу контактним поверхням в них та на територіях, безпосередньо прилеглим до закладів і установ, що обслуговують населення (банківські установи, зупинки громадського транспорту, дитячі майданчики, в тому числі багатоквартирних будинків, місця для сидіння у парках та скверах, тощо). У разі виявлення випадків COVID-19 на відповідній території, - підвищити кратність такої дезінфекції;

4) забезпечити проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед місцевого населення та працюючого персоналу, у тому числі через засоби масової інформації, щодо положень зазначеної постанови Кабінету Міністрів України.

2. Раніше створеною міською комісією по перевірці об`єктів продовольчої торгівлі, аптек, житлово-комунальних господарств, транспорту щодо додержання обмежувальних заходів, протиепідемічного режиму в період карантину на території міста додатково проводити моніторингові перевірки щодо виконання встановлених протиепідемічних заходів.
Щовівторка, за результатами моніторингових перевірок, повідомляти Бахмутську райдержадміністрацію щодо вжитих заходів та проведену роботу.

3. Рекомендувати Бахмутському відділу поліції Головного управління поліції в Донецькій області (Межений) сприяти роботі міської комісії по перевірці об`єктів продовольчої торгівлі, аптек, житлово-комунальних господарств, транспорту щодо додержання обмежувальних заходів, протиепідемічного режиму в період карантину на території міста та оперативно вживати заходи адміністративного впливу, здійснювати контроль за дотриманням вимог чинного законодавства стосовно виконання протиепідемічних та карантинних заходів та профілактичну роботу з цих питань.

Заступник голови комісії                                               В.М.ПРОЖОГА

Секретар комісії                                                               Є.Ю. Антохов