Розділи сайту Новини
05.08.2021

Плануємо бізнес

4 серпня в центрі розвитку підприємництва Бахмутського міського центру зайнятості відбувся вебінар. До участі запросили безробітних, які не відкидають започаткування власної справи в майбутньому. Обговорювали планування власного бізнесу. До онлайну долучились діючі підприємці та соціальні партнери служби зайнятості.

Профконсультантка Олена Бояринова презентувала слухачам інформаційні ресурси державної служби зайнятості для започаткування підприємницької діяльності. Серед них додаток на андроїд «Центр розвитку підприємництва», відео-уроки з бізнес-планування Донецького центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості тощо. Потім розглянули поняття бізнес-ідея та бізнес-план.

Заступниця начальника відділу взаємодії з роботодавцями Бахмутського міського центру зайнятості Олена Сліпцова знайомила слухачів з додатковими джерелами фінансування - грантовими програмами міжнародних громадських організацій, які надають можливості отримання безповоротної фінансової підтримки на реалізацію бізнес-проектів підприємців. Фахівчиня акцентувала увагу роботодавців на можливості участі у конкурсному відборі проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва. Така фінансова підтримка надаватиметься Донецькою обласною державною адміністрацією на реалізацію проектів, в тому числі у сферах смарт-спеціалізації Донецької області та на часткову компенсацію відсоткових ставок за кредитами, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого підприємництва.

Начальниця відділу «Бахмутського бюро правової допомоги» Краматорського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Оксана Судак презентувала слухачам послуги для населення. Учасники дізнались про особливості загальної системи оподаткування.

Далі зупинились на правовому захисті малого бізнесу. Обговорили також користування електронними державними сервісами.

На завершення вебінару учасники отримали відповіді на запитання, які надсилали в онлайн чат протягом зустрічі.» все новости

Розробка, просування сайту ©