Розділи сайту Новини
16.07.2021

Працюй легально!

15 липня в центрі дистанційних комунікацій Бахмутського міського центру зайнятості відбувся інформаційний вебінар для безробітних осіб з інвалідністю. Обговорювали оформлення трудових відносин на сучасному ринку праці. До заходу долучились соціальні партнери служби зайнятості.

Заступник начальник відділу формування електронних трудових книжок № 2 управління інформаційних систем та електронних реєстрів Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Дмитро Мельдер надав слухачам докладні роз’яснення щодо електронних послуг, які надаються органами Пенсійного фонду України. Також слухачів ознайомили з інформацію щодо обліку страхового стажу. «Радимо завчасно переглянути внесені записи до трудової книжки. У разі виявлення неточних записів треба звернутися до підприємства чи архівних установ за отриманням відповідних довідок» - зауважив Дмитро.

Профконсультантка Олена Бояринова акцентувала увагу слухачів на перевагах легальної зайнятості. На завершення вебінару учасники отримати відповіді на запитання, які надсилали в онлайн - чат протягом зустрічі.» все новости

Розробка, просування сайту ©