Розділи сайту Новини
16.07.2021

Всеукраїнський табір «Запорізька Січ». Запрошуємо до участі!

З 14 по 20 серпня в селі Канівське Запорізької області відбудеться Всеукраїнський табір «Запорізька Січ».

Захід полягає в організації та проведенні польового, наметового табору для молоді. Учасники проходитимуть спеціалізовані тренінгові програми.

До участі в заході запрошується активна молодь, яка цікавиться розвитком національно-патріотичного виховання, та представники молодіжних громадських організацій, які досягли 18 років.

Для реєстрації до 1 серпня заповнюйте заявку учасника у Google-формі за ЦИМ посиланням: https://docs.google.com/forms.

Організатори заходу забезпечують проживання (таборування) та харчування учасників, а також компенсують витрати на проїзд.

Організаторами заходу виступають Міністерство молоді та спорті спільно з Управлінням молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації та Адміністрацією Обласного центру патріотичного виховання молоді Запорізької обласної ради на виконання Указу Президента України від 18 травня 2019 р. № 286 «Про Стратегію національно-патріотичного виховання».

Міністерство молоді та спорту як головний орган у системі центральних органів виконавчої влади, який забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері національно-патріотичного виховання, бере активну участь в організації та проведенні всеукраїнських заходів, спрямованих на збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України.

За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном: (066) 959 97 58 Дарина Володимирівна Точиліна – виконуюча обов’язки директора Обласного центру патріотичного виховання молоді Запорізької обласної ради.

Розробка, просування сайту ©