Конкурс на заміщення вакантних посад

Світлодарська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

• начальника відділу освіти Світлодарської міської ради;
  • начальника фінансового управління Світлодарської міської ради;
  • начальника відділу культури, молоді та спорту Світлодарської міської ради.

Основні вимоги: громадянство України, вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою.

Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не меньше 2 років.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається спеціалістом загального відділу (каб. №26).

Особи, які відповідають основним вимогам та бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

• заяву про участь у конкурсі;
  • заповнену особову картку (форма № П-2 ДС) з відповідними додатками;
  • 2 фотокартки розміром 4х6 см;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • копію документа, яких посвідчує особу;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);
  • декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України "Про запобігання корупції".

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення  про конкурс (3 лютого) за адресою: м.Світлодарськ, пр-т. Миру, 5, каб.26, телефон для довідок: 5-87-68.