01.02.2022

Повідомлення про початок розробки проєкту Програми економічного і соціального розвитку Світлодарської міської територіальної громади на 2021 рік

Відповідно до Закону України «Про державне прогнозування та розроблення програми економічного і соціального розвитку України», постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.2022 №621 «Про розроблення прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку та складання проекту державного бюджету» (зі змінами) повідомляє про початок розробки проєкту Програми економічного і соціального розвитку Світлодарської міської територіальної громади на 2021 рік.

Підстава для розробки: розпорядження міського голови від 15.01.202 1№4 «Про розробку проєкту Програми економічного і соціального розвитку Світлодарської міської територіальної громади на 2021 рік»

Замовник та виконавець: виконком Світлодарської міської ради

Мета проєкту: стабілізація економічного розвитку, створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу, підвищення конкурентоспроможності та інвестиційної привабливості міста, забезпечення належного функціонування інфраструктурних об’єктів, поліпшення якості та доступності суспільних послуг, підвищення соціальних стандартів життя та зростання економічного добробуту населення.

Пропозиції для врахування в проєкті Програми економічного і соціального розвитку Світлодарської міської територіальної громади на 2021 рік приймаються в письмовій формі на адресу: м.Світлодарськ, проспект Миру, 5, або на електронну адресу [email protected]оv.ua.

Строк подання пропозицій: протягом місяця з дня опублікування повідомлення про початок розробки проєкту Програми економічного і соціального розвитку Світлодарської міської територіальної громади на 2021 рік.

Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.