11.11.2021

Про перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку у виконкомі Світлодарської міської ради

Відділ з управління комунальною власністю повідомляє:

Відповідно до п. 25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, щороку в період з 1 жовтня по 31 грудня виконкомом Світлодарської міської ради проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем реєстрації.

Громадянам, які перебувають на квартирному обліку у виконкомі міської ради ради для щорічної перереєстрації необхідно надати до виконкому Світлодарської міської ради за адресою: м.Світлодарськ пр-т Миру,5 каб. 7, тел.5-76-19

• довідку про склад сім’ї
  • копії документів, що посвідчують особу громадянина, що перебуває на квартирному обліку (у тому числі членів сім’ї, які перебувають на квартирному обліку разом з ним);
  • копії документів, що підтверджують наявність пільг (для пільгової категорії громадян);
  • інші документи, що підтверджують зміни (за необхідності).

Громадяни, які тривалий час порушують вищезазначену вимогу чинного законодавства України, та які до 31 грудня 2020 року не оновлять облікові дані квартирного обліку, будуть зняті з квартирної черги у виконкомі Світлодарської міської ради, як такі, що не пройшли перереєстрацію громадян, які потребують поліпшення житлових умов.